Getty Images

Luke Shaw przyznał w jednym ze swoich ostatnich wywiadów, którego udzielił dla serwisu premierleague.com, że jest bardzo zadowolony z dotychczasowej współpracy z Ole Gunnarem Solskjaerem. Anglik stwierdził m.in. że dzięki norweskiemu menedżerowi nabrał jeszcze większej pewności siebie.

– Ole jest dla mnie bardzo dobry w zasadzie od pierwszego dnia, w którym do nas przybył. To, co u niego cenię, to sposób, w jaki rozmawia ze mną poza boiskiem. Jest naprawdę pozytywnie nastawionym menedżerem i sprawia, że na boisku czuję się jeszcze bardziej komfortowo niż dotychczas poprzez słowa, które do mnie kieruje – mówił Shaw.

– Jestem jednak pewny, że Ole nie jest taki tylko dla mnie. Robi tak z wieloma piłkarzami i widzę obecnie różnicę u większości z nich. Nie chodzi więc tylko o mnie, ponieważ menedżer pomaga także innym zawodnikom. Myślę, że właśnie to lubi robić najbardziej. Pomagać innym się rozwijać i wyciągać z ich talentu wszystko, co najlepsze. Robi to naprawdę dobrze – dodał Anglik.

Shaw przyznał także, że atmosfera w klubie z Old Trafford znacząco się poprawiła w ostatnim czasie i że wszystkim w klubie z przyjemnością pracuje się w takim otoczeniu.

– W drużynie panuje obecnie naprawdę dobra atmosfera. Z przyjemnością przebywa się w jej otoczeniu. Myślę, że wszystkie te pozytywne emocje ukazujemy na boisku występami każdego z naszych zawodników. W szczególności tych, którzy wchodzą do drużyny i wykorzystują swoje szanse – mówił dalej Shaw.

– Biorąc pod uwagę kontuzje, jakie ostatnio nam się przytrafiły, myślę że każdy chce zaznaczyć swoim imieniem obecność w drużynie. Myślę, że pokazujemy to w naszych wynikach, a rywalizacja o miejsce w składzie, tylko dobrze wpływa na nasz zespół – dodał 23-latek.

Dyskusja