Jadon Sancho: obserwuję grę Marcusa Rashforda i Kyliana Mbappe

goal.com Damian Domitrz
Zmień rozmiar tekstu:

Jadon Sancho na łamach kanału YouTube Borussii Dortmund zdradził, kto jest dla niego wzorem do naśladowania. Młody skrzydłowy przyznał, że stara się podążać drogami Kyliana Mbappe i Marcusa Rashforda.

Zawodnik drużyny z Signal Iduna Park silnie jest łączony z transferem do Manchesteru United. Sancho jest wychowankiem akademii Manchesteru City. Pogłoski donoszą, że „The Citizens” mają w kontrakcie zapis o pierwokupie, ale wydaje się, że Pep Guardiola nie widzi młodego Anglika w swoim zespole.

To jeden z najbardziej obiecujących piłkarzy młodego pokolenia, a jeden z jego wzorów do naśladowania – Marcus Rashford – może odegrać sporą rolę przy ewentualnym transferze.

– Szczęśliwie, mam dookoła siebie wspaniałych ludzi, którzy dbają o to, abym twardo stąpał po ziemi i zachowywał pokorę. Jestem im wdzięczny za to, że motywują mnie do pracy, powtarzając, że wciąż nie jestem wystarczająco dobry. Wystarczy spojrzeć na Mbappe i jego szalone dokonania w PSG.

– Są piłkarze w podobnym wieku do mnie, więc muszę im dorównać. Zawsze motywują mnie dobre występy Marcusa Rashforda i Kyliana Mbappe. Wiem, że prawdopodobnie patrzą również na mnie, co ich też motywuje do działania.

– Dobrze jest widzieć innych młodych piłkarzy, którzy radzą sobie świetnie.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze