Getty Images

Paul Pogba w rozmowie dla stacji Sky Sports przyznał otwarcie, że ma nadzieję, że Ole Gunnar Solskjaer otrzyma od władz Manchesteru United propozycję stałej posady menedżera klubu z Old Trafford. Francuz dodał, że chcą tego sami piłkarze „Czerwonych Diabłów”, a Norweg jego zdaniem na to zwyczajnie zasługuje.

– Oczywiście, że chcemy, aby został z nami na stałe. Wyniki, jakie z nim osiągamy, są wspaniałe. Mam z nim świetne relacje, a on ma świetne relacje także z pozostałymi piłkarzami – mówił Pogba.

– Kiedy piłkarz jest szczęśliwy, to chce takim pozostać. Uważam, że Solskjaer zasługuje na to. Zna ten klub i wie o nim wszystko. To naprawdę bardzo pogodny trener, który dodaje piłkarzom pewności siebie.

– My z kolei gramy teraz ze swobodą i ponownie cieszymy się piłką nożną, co być może utraciliśmy przez rezultaty, jakie osiągaliśmy wcześniej – dodał.

Francuz zapytany z kolei o to, co w takim razie poszło nie tak we współpracy z Jose Mourinho, który został zwolniony z posady menedżera Manchesteru United w grudniu ubiegłego roku, odpowiedział:

– Może zatraciliśmy pewność siebie, a może też po prostu sprawy nie potoczyły się w odpowiednim kierunku. O wielu rzeczach dyskutowano poza klubem, do czego nie byliśmy przyzwyczajeni.

– Nie chcę jednak mówić o przeszłości. Lubię mówić o przyszłości, ponieważ to ona się liczy. Teraz prezentujemy się lepiej i odnosimy świetne wyniki. Wróciliśmy też do walki o miejsce w czołowej czwórce ligi.

Dyskusja