Getty Images

Romelu Lukaku zdradził, jak wyglądała jego rywalizacja ze Zlatanem Ibrahimoviciem na treningach. Belgijski napastnik zasilił szeregi Manchesteru United w momencie, gdy Szwed leczył zerwane więzadła w kolanie i z miejsca stał się pierwszym wyborem Jose Mourinho.

Podczas Q&A w mediach społecznościowych Belga, napastnik “Czerwonych Diabłów” został zapytany o to, czego nauczył się od zawodnika Los Angeles Galaxy. Jak przyznał, treningi ze Zlatanem Ibrahimoviciem nie należały do najłatwiejszych.

– Wszystko, czego nauczyłem się od Zlatana, było świetne, poczynając od historii, które mi opowiadał, gdy był w Interze, AC Milanie, Barcelonie i Ajaxie, kończąc na wspólnych treningach, gdzie mogłem obserwować jego pracowitość.

– Przypomina mi się jedna sesja treningowa. Przez to, że obaj jesteśmy napastnikami, nigdy nie graliśmy w tym samym zespole. Miała miejsce sytuacja 50 na 50. Ruszył na mnie z pełną parą!

– To był znak, że gość chce rywalizacji i zamierza walczyć o swoją pozycję. To mnie zmieniło, otworzyło mi oczy. Wiele przeszedł, aby znaleźć się w miejscu, w którym się znajduje.

– Nauczyłem się koncentracji, ciężkiej pracy i cieszenia się z tego. Zlatan ma w sobie mnóstwo poczucia humoru. Jego osobowość w szatni miała dobry wpływ – zakończył.

Przeczytaj także:  Luke Shaw przed rewanżem z Club Brugge dla MUTV: uważam, że jesteśmy w stanie dotrzeć do finału

Dyskusja