Getty Images

Tahith Chong zaliczył w tym sezonie kilka występów pod wodzą Ole Gunnara Solskjaera. Holender to jeden z najbardziej utalentowanych piłkarzy akademii Manchesteru United. Młody zawodnik opowiedział holenderskiej telewizji o swoich planach na przyszłość i możliwym wypożyczeniu z klubu z Old Trafford.

– Szczerze mówiąc, jeszcze się nad tym nie zastanawiałem. Myślę tylko o United. Wszystko jest możliwe, nie wykluczam niczego. Czas pokaże, co przyniesie przyszłość.

Chong miał ostatnio okazję zadebiutować w pierwszej drużynie podczas meczu w Lidze Mistrzów. Szkoleniowiec “Czerwonych Diabłów” wpuścił młodego Holendra na boisko w rewanżowym spotkaniu z Paris Saint-Germain.

– Mogę dać z siebie więcej. Trzeba jednak spodziewać się, że w pierwszym wielkim meczu nie zawsze wszystko wychodzi, tak jak tego chcesz. Fakt, że pozwolił mi atakować PSG świadczy o wierze menedżera w młodych zawodników. Wspaniale, że braliśmy udział [wraz z Masonem Greenwoodem – przyp. red.] w tej wygranej.

– Miałem iść na rozgrzewkę, aż w końcu usłyszałem gwizd od trenera. Ciągle nie mogę tego opisać. To naprawdę fantastyczne!

Wypróbuj bonus 150% od PZBuk

Wypróbuj bonus 150% od PZBuk

Dyskusja