Rio Ferdinand z chęcią widziałby Jadona Sancho w Man Utd

goal.com Sebastian Słabosz
Zmień rozmiar tekstu:

Rio Ferdinand odnosząc się do plotek sugerujących, że Manchester United czyni poważne starania w sprawie pozyskania latem Jadona Sancho z Borussii Dortmund, przyznał że bardzo chętnie zobaczyłby 18-latka na Old Trafford.

– Gdyby to zależało ode mnie, to sprowadziłbym go [do Manchesteru United]. Anglik, młody, utalentowany i głodny sukcesów. To wszystko, co potrzebuję o nim wiedzieć – mówił Ferdinand.

– Znam Jadona odkąd był dzieckiem, znam go też poprzez jego przyjaciół. Znam również jego rodzinę odkąd był dzieckiem, a w zasadzie to znałem ją nawet jeszcze zanim się urodził.

– Ten chłopak ma odpowiednią mentalność, a to odgrywa dużą rolę, niezależnie od tego czy posiada przy tym także fizyczne atrybuty czy też nie. Pokazał swoją mentalność opuszczając Manchester City, który chciał jego pozostania.

– Dał wtedy jasno do zrozumienia, że czuje, że jego umiejętności są na odpowiednim poziomie, aby przebić się do seniorskiej piłki od razu, bez konieczności dalszego czekania na swoją szansę. Odszedł z klubu i tego dokonał, więc trzeba to uszanować – dodał.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze