Marco Garces: Manchester United obserwuje Hirvinga Lozano od lat

Sebastian Mikiel
Zmień rozmiar tekstu:

Dyrektor sportowy klubu Pachuca, byłej drużyny meksykańskiego skrzydłowego, przyznaje, że Manchester United od lat interesuje się Lozano i wysoko ceni zawodnika.

Włoskie media rozpisują się na temat zainteresowania Napoli piłkarzem PSV Eindhoven. Menedżer drużyny z Neapolu, Carlo Ancelotti widzi w nim idealnego sukcesora dla Driesa Mertensa oras Jose Callejona. Mimo to Lozano łączony jest również z przeniesieniem na Old Trafford, gdzie zawodnik postrzegany jest jako idealne uzupełnienie prawego skrzydła.

W rozmowie z portalem gonfialarete.com, dyrektor sportowy Pachuci Marco Garcés poruszył temat byłego zawodnika meksykańskiej drużyny:

– Nie mogę powiedzieć nic na temat przyszłości Hirvinga. Decyzje odnośnie kolejnego kroku w karierze podejmie razem ze swoim agentem oraz rodziną, której zdanie zawsze bierze pod uwagę.

– Gdzie zagra Hirving? Jeśli chodzi o Manchester United mogę powiedzieć tylko tyle, że jest on od lat obserwowany przez klub z Old Trafford, który wysoko ocenia jego talent. Doskonale wiedzą jaki poziom może osiągnąć Hirving i podchodzą do jego osoby z ogromnym szacunkiem.

Według doniesień prasowych Manchester United chce wzmocnić formację obrony, pomocy oraz ataku. Oprócz Hirvinga Lozano, który jest potencjalnym celem transferowym, „Czerwone Diabły” obserwują skrzydłowego Borussii Dortmund Jadona Sancho.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze