Getty Images

7 kwietnia na łamach “Daily Mirror” pojawił się wywiad z Philippe Coutinho opowiadający o jego odczuciach przed zbliżającym się meczem Manchesteru United z FC Barceloną na Old Trafford. Dzień później wystosowano oświadczenie, jakoby cała rozmowa została zmyślona.

Piłkarz “Blaugrany” w wywiadzie widmo rzekomo miał odnieść się m.in. do emocji, które towarzyszyły mu w meczach przeciwko “Czerwonym Diabłom”, gdy reprezentował jeszcze barwy Liverpoolu.

Były zawodnik “The Reds” był przekonany o awansie “Dumy Katalonii” do następnej fazy pucharowej Ligi Mistrzów. Dodatkowo wyrażał swój podziw dla obecnej formy ekipy Jurgena Kloppa, spekulując, że wolałby zmierzyć się z nią w finale niż półfinale. Zdaniem “Daily Mirror”, Brazylijczyk zdementował też plotki o powrocie do Premier League.

“Wypowiedzi” piłkarza znalazły się na naszej stronie i można je przeczytać tutaj.

Początkowo wszystkiemu zaprzeczył kataloński “Sport”, który stwierdził, że cały wywiad jest fikcją. Doniesienia potwierdziły jednak władze FC Barcelony, więc należy się spodziewać, że rozmowa faktycznie została sfingowana.

Angielska bulwarówka nie udzieliła jeszcze komentarza w tej sprawie.

Dyskusja