Getty Images

Karuzela z transferowymi plotkami rozkręciła się na dobre. W ostatnim czasie wiele mówi się o Paulu Pogbie. Według doniesień medialnych usługami Francuza jest zainteresowany Real Madryt. W dobrych słowach o Pogbie wypowiedział się Casemiro – środkowy pomocnik “Królewskich”.

W zeszłym miesiącu sam Paul Pogba stwierdził, że granie w Realu Madryt pod wodzą Zinedine Zidane’a to marzenie każdego zawodnika. Tymczasem brazylijski pomocnik Realu, Casemiro, stwierdził, że taki zawodnika jak Pogba odnajdzie się w każdej drużynie na świecie, mimo to byłby szczęśliwy, gdyby Francuz wybrał przeprowadzkę na Bernabeu.

– Piłkarz na jego poziomie jest kompatybilny z każdym graczem na świecie. Wiemy, że jest dobrym zawodnikiem, ale nie możemy dyskutować o piłkarzu, który nie jest teraz z drużyną – zaznaczył Casemiro.

– Jeśli przyjdzie do Realu, to będzie mile widziany, bo jest dobrym graczem – dodał brazylijski pomocnik “Królewskich”. – Ona ma w Lidze Mistrzów inny ważny mecz i myśli tylko o tej grze. Jest dobrym człowiekiem, więc musimy szanować jego i Manchester United – zakończył Casemiro.

Innego zdania jest Ole Gunnar Solskjaer, który przyznał, że w przyszłym sezonie nie wyobraża sobie drużyny bez Paula Pogby. Taki scenariusz podziela również Mike Phelan, asystent Norwega, który stwierdził, że Francuz cały czas dojrzewa w klubie z Old Trafford.

Dyskusja