manutd.com

Marcos Rojo przyznał w wywiadzie dla klubowej stacji MUTV, że gdy Ole Gunnar Solskjaer przybył do klubu w grudniu ubiegłego roku i rozmawiał z każdym z zawodników, on sam usłyszał od obecnego menedżera Manchesteru United, że figuruje w jego planach dotyczących przyszłości tej drużyny.

– Czuję się bardzo dobrze. Odkąd Ole przybył do klubu zbudował ze mną wspaniałą relację. Gdy tylko tutaj przybył od razu powiedział mi, że znajduję się w jego planach i że chce, abym wrócił do pełni zdrowia – mówił Rojo.

– Bardzo mi pomógł, ponieważ miałem za sobą złą serię różnych urazów, a mimo to Ole powiedział mi, żebym się niczym nie przejmował i jedynie skupił spokojnie na robieniu postępów w rehabilitacji i powrocie do zdrowia.

– To było dla mnie ważne. Później, jak już wspominałem, menedżer pozwolił mi wrócić do Argentyny, abym mógł poprzebywać przez chwilę ze swoją rodziną. To był czas, kiedy nie rozgrywaliśmy w klubie żadnych spotkań.

– Myślę, że właśnie to jest dla nas najlepsze w jego pracy. To, że jest blisko piłkarzy i bardzo dobrze ich rozumie, ponieważ sam kiedyś długo grał w piłkę i reprezentował ten klub. Myślę, że można to dostrzec chociażby po tym, jakie ma pomysły na sposób rozgrywania przez nas spotkań. Chce, aby United prezentowało się tak, jak kiedyś. To bardzo pozytywny człowiek. Zawsze skory do pomocy i udzielenia rady – dodał.

„Czerwone Diabły” zmierzą się w sobotę na Old Trafford z West Hamem w ramach rozgrywek Premier League. Dla podopiecznych Ole Gunnara Solskjaera każdy mecz ligowy do końca sezonu jest teraz niezwykle ważny w kwestii walki o miejsce w TOP 4. Rojo cieszy się z perspektywy wyzwań, jakie stoją przed drużyną w ciągu najbliższego miesiąca.

Przeczytaj także:  Juan Mata: trudno jest pokonać Watford

– Do końca sezonu nie pozostało już wiele spotkań do rozegrania. Kolejne przychodzą szybko – jedno po drugim. Myślę, że mamy jeszcze nieco ponad miesiąc czasu, w którym czekać nas będą same ważne pojedynki – mówił dalej Argentyńczyk.

– Zapowiada się mnóstwo rozrywki między obecnym momentem a końcem sezonu. Mamy przed sobą wiele wielkich wyzwań i ważnych spotkań, ponieważ wciąż jeszcze o coś walczymy w tym sezonie i to jest świetne – dodał.

Dyskusja