Getty Images

Choć Javier Hernandez nie zaliczył w sobotę zbyt udanego występu w barwach West Hamu grając przeciwko swojej byłej drużynie, to gdy był zmieniany w drugiej połowie przez menedżera „Młotów”, Manuela Pellegriniego, otrzymał owację na stojąco od kibiców zgromadzonych na Old Trafford.

Meksykanin po spotkaniu umieścił wpis na swoim oficjalnym koncie na Instagramie, w którym wyznał, że był to dla niego wzruszający moment i że nigdy tego nie zapomni.

– Trudno jest znaleźć odpowiednie słowa, aby opisać uczucie, jakie towarzyszyło mi, gdy schodziłem dziś z boiska. Manchester United zawsze będzie dla mnie i mojej rodziny wyjątkowym klubem. Powrót na Old Trafford i otrzymanie owacji na stojąco, nie jest czymś łatwym do przetrawienia – pisał popularny Chicharito.

– Dziękuję wszystkim fanom Manchesteru United za to, co dziś zrobili. Nigdy nie zapomnę tego dnia. Mam nadzieję, że niebawem Manchester United powróci do wygrywania Premier League i Ligi Mistrzów, ponieważ fani, piłkarze i pracownicy tego klubu na to zasługują. Raz jeszcze dziękuję wam bardzo i życzę wam powodzenia w przyszłości! Kocham was wszystkich!

Dyskusja