Pixabay

Zapraszamy na kolejną odsłonę cyklu “Graj z ManUtd.pl” – tym razem redakcja przyjrzała się kursom na rewanżowe spotkanie Manchesteru United z drużyną Barcelony w ramach Ligi Mistrzów. Seria ta powstaje dzięki współpracy naszego serwisu z Polskimi Zakładami Bukmacherskimi, legalnie działającą na rodzimym rynku marką z branży bukmacherskiej. Oferta jest przeznaczona wyłącznie dla osób, które ukończyły 18. rok życia.

Nasze propozycje typów będą zawsze zawierać kurs wraz z krótką analizą, podpartą argumentami i statystykami. Pamiętajmy jednak, że to w dalszym ciągu wyłącznie nasze PRZYPUSZCZENIA, które mogą nie mieć potwierdzenia w rzeczywistości. Grasz na własną odpowiedzialność.

Analizując najbliższe spotkanie uznaliśmy, że jest to jeden z tych meczów, które bardzo trudno wytypować w racjonalny, podparty statystykami sposób. Liga Mistrzów wkroczyła w decydującą fazę, gdzie suche fakty i przytaczanie wielu różnych statystyk przestaje mieć znaczenie z pierwszym gwizdkiem arbitra. Mając w tyle głowy to, co działo się w poprzedniej fazie, bylibyśmy głupcami biorąc coś za pewnik w nadchodzącym meczu. Przyjęliśmy, że spotkanie może przebiegać w dwojaki sposób: albo Manchester United przełamie Barcelonę i to gospodarze będą zmuszeni walczyć do ostatnich chwil o awans, albo drużyna Valverde szybko wybije z głowy awans gościom z Manchesteru. Jako, że zdecydowanie bliżej nam do opcji numer jeden, postanowiliśmy dzisiaj w naszych typach kierować się trochę życzeniami.

FC Barcelona – Manchester United
1 – 1.36 X – 5.15 2 – 8.00

Porażka w pierwszym spotkaniu sprawia, że “Czerwone Diabły” od pierwszych minut będą musiały rzucić się do gardła Katalończykom. Dodatkowo Manchester United będzie zasilony o powracających po kontuzji Nemanję Maticia oraz Alexisa Sancheza. Z pewnością plan Ole Gunnara Solskjaera będzie zakładał strzelenie bramki tak szybko, jak to możliwe.

Typ: STRZELI PIERWSZY
Man Utd (kurs 3.40)

Zdajemy sobie sprawę, że nasze założenia są bardzo optymistyczne. Pamiętajmy jednak, że jeżeli szybko uda się strzelić pierwszą bramkę, to później każdy sposób zwycięstwa “Czerwonych Diabłów” da im promocję do półfinału Ligi Mistrzów. Rozgrywki te w bieżącym sezonie są pełne niespodzianek – w poprzedniej rundzie aż 4 z 8 zespołów awansowało pomimo porażki w pierwszym spotkaniu. Oczywistością jest, że to piłkarze Barcelony są w tym meczu niekwestionowanymi faworytami. Faworyci jednak w tegorocznej edycji szczęścia nie mają.

Typ: Method of Qualification
Man Utd To Qualify in Regular Time (kurs 10.00)

Aby dać sobie szansę na awans, podopieczni Solskjaera muszą wykreować kilka sytuacji bramkowych. Spodziewamy się, że “Czerwone Diabły” na pewno zagrają bardziej odważnie niż na Old Trafford. Naszym zdaniem, w takim wypadku jest okazja, że kilka sytuacji zostanie zamienionych na rzuty rożne. Gracze Barcelony na pewno stworzą swoje okazje, jednak sądzimy, że styl gry Barcelony nie sprzyja wykonywaniu w takim meczu dużej liczby kornerów.

Typ: RZUTY ROŻNE – HANDICAP 3-drogowo
Man Utd (+3) (kurs 1.86)

Kolejny typ trochę zakłamuje nasze przewidywania przedmeczowe. Jednak nie do końca. Niezależenie od wyniku i przebiegu spotkania, spodziewamy się, że Barcelona często będzie gościć pod bramką Davida de Gei. Nawet będąc największymi optymistami, nie sądzilibyśmy, że “Czerwone Diabły” całkowicie zdominują gospodarzy. Uważamy, że Barcelona stworzy swoje sytuacje i pewnie będzie ich co najmniej kilka, a od postawy hiszpańskiego bramkarza gości będzie zależało bardzo wiele.

Typ: HANDICAP AZJATYCKI – CELNE STRZAŁY W MECZU
Barcelona (-3) (kurs 1.83)

Bonus powitalny “Darmowy zakład 50 PLN”

Dla nowo zarejestrowanych użytkowników Polskie Zakłady Bukmacherskie przygotowały specjalną ofertę powitalną, zawierającą darmowy zakład o wartości 50 PLN. Szczegółowe warunki promocji można znaleźć klikając .

Wysokość zawartych w artykule kursów była aktualna w momencie publikacji tekstu i może ulec zmianie.

W cyklu “Graj z ManUtd.pl” prezentowane są jedynie firmy bukmacherskie, które zostały zarejestrowane i legalnie działają na polskim rynku.

Cherry Online Polska Sp. z o.o., do której należy marka Polskie Zakłady Bukmacherskie, posiada zezwolenie nr PS4.6831.26.2017 na urządzanie zakładów wzajemnych – bukmacherskich przez sieć Internet, wydane przez Ministra Finansów w dniu 28 czerwca 2018 roku.

Oferta jest przeznaczona wyłącznie dla osób, które ukończyły 18. rok życia.

Hazard może prowadzić do uzależnienia. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest przestępstwem. Grasz na własną odpowiedzialność.

Dyskusja