manutd.com

Ernesto Valverde na przedmeczowej konferencji prasowej zdradził, czego najbardziej boi się w Manchesterze United przed rewanżowym pojedynkiem w ramach ćwierćfinału Ligi Mistrzów.

Hiszpański menedżer podzielił się swoimi przemyśleniami i oczekiwaniami względem rywala. FC Barcelona wygrała pierwsze starcie na Old Trafford 1:0. Zdaniem Valverde, dwumecz nie został jeszcze rozstrzygnięty.

– Mamy świadomość tego, czego dokonał Manchester United na wyjeździe w tym sezonie Ligi Mistrzów.

– Wygrali trzy mecze na obcym stadionie, a dwa z nich w ostatnich minutach spotkania, zatem musimy być czujni.

– Zdobyliśmy jedynego gola na Old Trafford, ale dwumecz nie został rozstrzygnięty. Musimy zagrać nasz mecz, spróbujemy zachować czyste konto, oni również. Naszym pomysłem jest zaatakować i pójść po zwycięstwo. Nie chcemy podchodzić do tego spotkania z myślą, że mamy przewagę. Nie możemy o tym myśleć.

– To, czego najbardziej się obawiam to ich ducha walki. Szanujemy ich jako drużynę, za to jakim klubem są i jaką mają historię.

– Manchester United jest wyjątkowy. Wygrali finał w 1999 roku w ostatnich minutach, więc musimy mieć to na uwadze. Czuć ich ducha na boisku i na pewno ujrzymy do w nadchodzącym spotkaniu.

Wypróbuj bonus 150% od PZBuk

Wypróbuj bonus 150% od PZBuk

Dyskusja