Getty Images

Hiszpańska telewizja uchwyciła nietypowe wydarzenie w trakcie rewanżowego spotkania Ligi Mistrzów Manchesteru United z Barceloną.

W miniony wtorek podopieczni Ole Gunnara Solskjaera stanęli przed zadaniem odrobienia jednobramkowej straty w ćwierćfinałowym spotkaniu Ligi Mistrzów przeciwko Barcelonie. „Czerwone Diabły” rozpoczęły spotkanie w dobrym stylu, lecz wszystko zmieniło się w mgnieniu oka, kiedy Messi w zaledwie pięć minut dwukrotnie umieścił piłkę w siatce, a następnie Philippe Coutinho pięknym strzałem z dystansu powiększył przewagę gości.

Kamery zarejestrowały, jak Ole Gunnar Solskjaer chcąc odwrócić losy spotkania, postanowił dokonać zmian w formacji „Czerwonych Diabłów”. Nową formację zapisał na kartce papieru i wręczył ją Marcusowi Rashfordowi.

Anglik po przeczytaniu notatki od menedżera upuścił ją na murawę w trakcie jednego ze starć z Gerardem Pique na szesnastym metrze przed bramką Barcelony. Kartkę podniósł z ziemi Marc-Andre ter Stegen. Bramkarz zapoznał się z treścią i niewzruszony jej treścią po chwili ją wyrzucił.

Menedżer zapisał na kartce nowe ustawienie zespołu: 4-2-2-2.

FCB World
Przeczytaj także:  Nigel Pearson po meczu z Man Utd: zapłaciliśmy za niewykorzystane szanse

Dyskusja