juanmata8.com

Juan Mata w swoim najnowszym wpisie na prowadzonym przez siebie blogu, tym razem nie miał zbyt dużo ochoty dzielić się swoimi odczuciami po ubiegłotygodniowych spotkaniach Manchesteru United, w których „Czerwone Diabły” najpierw przegrały na wyjeździe z Barceloną 0:3 w Lidze Mistrzów, a następnie w Premier League zostali zdemolowani (0:4) na Goodison Park przez Everton.

Choć Hiszpan nie pojawił się na murawie ani w spotkaniu przeciwko mistrzom Hiszpanii, ani też w meczu z ekipą z Liverpoolu, oglądając oba pojedynki z ławki rezerwowych, to nie ukrywał, że jest mu źle z wynikami, jakie osiągnęły w minionym tygodniu “Czerwone Diabły”.

Wpis Juana Maty – treść oryginalna

Dziś naprawdę nie mam motywacji do pisania czegokolwiek. Mogę sobie jedynie wyobrazić rozczarowanie i smutek każdego z was, jaki odczuwacie już od zeszłego wtorku. I w pełni to rozumiem.

Dziękuję wam za wasze bezwarunkowe wsparcie. Obecnie jest tylko jedna droga, którą można kroczyć do przodu, choć same słowa tutaj nie wystarczą: dać z siebie wszystko za tę koszulkę, za ten klub i dla wszystkich Was.

Juan

Dyskusja