manutd.com

Jak podała francuska stacja RMC Sport Ander Herrera sfinalizował już swoje letnie przenosiny do Paris Saint-Germain. Ma to być odpowiedź na niedawny raport konkurencyjnych mediów z kraju „Trójkolorowych”, które sugerowały, że Hiszpan nie podpisał jeszcze żadnych dokumentów z mistrzami Francji.

Jak podaje stacja obie strony osiągnęły już pełne porozumienie co do przenosin 29-latka na Parc des Princes i pozostały jedynie szczegóły do zaakceptowania, jak chociażby długość kontraktu, ponieważ w grę ma wchodzić umowa 4-letnia bądź o rok dłuższa.

Hiszpana chciał pozyskać ponoć także jego były klub, Athletic Bilbao, z którego do trafił na Old Trafford w 2014 roku, jednak Baskowie mieli zgłosić się za późno.

Pomimo powyższych raportów sprawa jednak nie wydaje się być przesądzona, bowiem w opozycji do RMC Sport stoi m.in. francuski dziennik „L’Equipe”, który informuje, że Herrera wciąż na stole ma ofertę z United o wartość 6 milionów euro rocznie na rękę, jak również bardzo dobrą propozycję ze strony wspomnianego Athletic Bilbao. 29-latek, zdaniem gazety, miał jeszcze nie zdecydować ostatecznie o przenosinach do PSG.

Dyskusja