Manchester United

Potwierdzają się wcześniejsze doniesienia dotyczące wyglądu koszulek Manchester United na sezon 2019/2020. Specjalizujący się w tej tematyce, portal “Footy Headlines” udostępnił kolejną porcję zdjęć kompletu domowego – tym razem już w połączeniu ze spodenkami oraz getrami.

Sezon 2019/2020 to piąty rok współpracy “Czerwonych Diabłów” z firmą adidas. Nowa kolekcja strojów ma wyglądem nawiązywać do jak dotąd najbardziej udanego w historii klubu, zakończonego zdobyciem tzw. “Potrójnej korony” (Liga Mistrzów, Premier League i FA Cup), sezonu 1998/1999.

W maju przypada 20. rocznica pamiętnego, dramatycznego finału Champions League przeciwko Bayernowi Monachium, w którym to “Czerwone Diabły” odwróciły losy meczu w doliczonym czasie gry, za sprawą bramek Ole Gunnara Solskjaera i Teddy’ego Sheringhama. Minuty obydwu trafień (90+1′ oraz 90+3′) znalazły się na rękawach, a w dolnej części koszulki widoczny będzie napis “TREBLE WINNERS, BCN_26.05.1999”.

Nawiązywać do przeszłości ma ponadto przedstawienie na czarnym tle herbu Manchester United, wykonanego w jednolitym, złotym kolorze. Czarne akcenty znajdą się także na kołnierzyku koszulki, a taki sam kolor przyjmie logo adidas. Niezmiennie sponsorem głównym, najbardziej przyciągającym uwagę, pozostaje Chevrolet, podczas gdy na rękawach ponownie pojawi się logo firmy KOHLER.

Źródłem najnowszych, udostępnionych przez portal “Footy Headlines”, zdjęć jest firma SportsDirect. Wiodący, brytyjski sklep ze sprzętem sportowym przypadkowo opublikował projekty strojów “Czerwonych Diabłów” na własnej stronie internetowej, na kilka tygodni przed ich oficjalną prezentacją.

Tymczasem w sklepie PodStadionem trwa właśnie wyprzedaż artykułów z kolekcji 2018/2019. Szczególnie korzystnie przedstawia się promocja na domowe koszulki meczowe Manchester United, które nabyć można nawet z rabatem 50%. Po więcej szczegółów zapraszamy tutaj.

Dyskusja