Getty Images

Do rozpoczęcia letniego okna transferowego coraz bliżej. Ole Gunnar Solskjaer będzie miał do dyspozycji ponad 200 mln, aby wzmocnić Manchester United. Według “The Mirror” Norweg ma listę piłkarzy, którymi chciałby ożywić drużynę. Jesse Lingard w rozmowie z dziennikiem ujawnia, kto byłby jego wymarzonym transferem zasilającym “Czerwone Diabły”

– Chciałbym, żeby Manchester United zakontraktował Cristiano Ronaldo. Jest to jeden z najlepszych piłkarzy na świecie ostatnich 10 lat. Kiedyś już tu grał, więc mógłby wrócić. Niebywałe było oglądać go w koszulce United, kiedy dorastałem. Dla mnie osobiście, wspaniale byłoby grać z nim – powiedział Lingard.

Manchester United nie liczy się w tym sezonie w walce o Mistrzostwo Anglii. O zajęcie pierwszego miejsca w Premier League bój toczą Liverpool i Manchester City. Lingard jest pewny, że w przyszłym roku “Czerwone Diabły” mogą liczyć się w rywalizacji o tytuł, jeśli dobrze zaczną sezon.

– Musimy grać, jak to robiliśmy między styczniem a kwietniem. Myślę, że byliśmy tak dobrzy jak topowe zespoły, jak nie lepsi. Sezon trzeba zacząć od razu dobrze, inaczej ciągłe będzie to gra w nadrabianie zaległości.

Dyskusja