Getty Images Europe

Zinedine Zidane, menedżer Realu Madryt, ponownie zabrał głos na temat przyszłości Paula Pogby. Tym razem jednak były reprezentant Francji podszedł z dystansem do kwestii potencjalnego transferu, zaznaczając, że 26-latek pozostaje piłkarzem Manchesteru United.

Zidane wrócił do pracy z zespołem “Królewskich” w marcu, a niedługo później w jednym z wywiadów komplementował środkowego pomocnika “Czerwonych Diabłów”. Pogba odpowiedział tym samym, dodając, że jest otwarty na potencjalną współpracę z legendarnym “Zizou”.

– Powiedziałem, że Pogba to dobry zawodnik. Mogę to samo jednak powiedzieć o innych piłkarzach – komentował Zidane. – Znam go, nic więcej. Nie ma tutaj drugiego dna. Jeżeli pytacie mnie o Pogbę, powtórzę: to bardzo dobry piłkarz, który jednak gra dla Manchesteru United.

– Po zakończeniu sezonu zobaczymy, którzy piłkarze tutaj przyjdą, a kto nas opuści. Nie mam zamiaru jednak mówić: “jasne, zamierzamy sprowadzić Pogbę”. Nic z tego. Dopóki nie sfinalizujemy konkretnego transferu, nie ma sensu spekulować.

W dalszej części wypowiedzi Zinedine Zidane wykluczył możliwość odejścia z klubu Raphaela Varane’a, defensora przymierzanego przez niektóre media m.in. do transferu do Manchesteru United. Tak jednoznacznie Francuz nie chciał tymczasem określić kwestii przyszłości Garetha Bale’a, który nie jest ulubieńcem kibiców Realu i latem może opuścić Santiago Bernabeu.

Dyskusja