Pixabay

Przed nami 37. kolejka Premier League, co oznacza kolejną odsłonę cyklu “Graj z ManUtd.pl” – tym razem redakcja przyjrzała się kursom na wyjazdowe spotkanie Manchesteru United z “czerwoną latarnią” ligi, ekipą Huddersfield. Seria ta powstaje dzięki współpracy naszego serwisu z Polskimi Zakładami Bukmacherskimi, legalnie działającą na rodzimym rynku marką z branży bukmacherskiej. Oferta jest przeznaczona wyłącznie dla osób, które ukończyły 18. rok życia.

Nasze propozycje typów będą zawsze zawierać kurs wraz z krótką analizą, podpartą argumentami i statystykami. Pamiętajmy jednak, że to w dalszym ciągu wyłącznie nasze PRZYPUSZCZENIA, które mogą nie mieć potwierdzenia w rzeczywistości. Grasz na własną odpowiedzialność.

W najbliższej kolejce Premier League piłkarze Manchesteru United zagrają na wyjeździe z ekipą Huddersfield. Dla gospodarzy będzie to ostatni mecz na własnym stadionie w Premier League, gdyż ich spadek został już przesądzony. Sądzimy, że “Czerwone Diabły”, mające jeszcze szansę na awans do TOP 4, pewnie wygrają to spotkanie. Każda zła seria musi się kiedyś skończyć, a lepszego rywala niż najsłabsze w lidze Huddersfield chyba nie można sobie wymarzyć.

Huddersfield Town – Manchester United
1 – 9.00 X – 5.25 2 – 1.33

Piłkarze Manchesteru United na obcych boiskach spisują się całkiem nieźle. Połowa wyjazdowych spotkań w Premier League kończyła się zwycięstwem “Czerwonych Diabłów”. Huddersfield, który jest już spadkowiczem z najwyższej klasy rozgrywkowej w Anglii, na własnym obiekcie wygrał w tym sezonie tylko 2 spotkania. W 2019 roku gracze Ole Gunnara Solskjaera wygrali na boiskach rywali 5 spotkań w Premier League, z tego aż 4 skończyły się czystym kontem Davida de Gei. Piłkarze Huddersfield na własnym obiekcie strzelili tylko 9 bramek w tym sezonie, co daje średnią 0,5 gola/mecz. Spodziewamy się , że w najbliższym spotkaniu statystyka ta nie ulegnie poprawie, a gracze Manchesteru United pewnie wygrają bez straty bramki.

Typ: WYNIK/SUMA GOLI
Man Utd wygra do zera (kurs 2.10)

Manchester United w ostatnich spotkaniach zaczyna najczęściej od szalonego ataku w pierwszych minutach meczu. Pomimo fatalnych wyników, nie można piłkarzom Ole Gunnara Solskjaera odmówić wyjątkowego zaangażowania na samym początku rywalizacji. Dodatkowo Huddersfield w dwóch ostatnich spotkaniach traciło bramki w ciągu pierwszych minut. Już w pierwszej minucie stracili gola w meczu z Liverpoolem oraz w piątej w spotkaniu przeciwko Watford.

Typ: PIERWSZY GOL (CZAS)
1-10 min (kurs 3.25)

Jeśli uważamy, że bramka padnie w pierwszych minutach meczu, to dlaczego by nie uznać, że w ostatnich minutach również może paść gol. W meczach obu drużyn najwięcej bramek pada w ostatnich 15 minutach – w meczach Huddersfield 22 gole, a w meczach “Czerwonych Diabłów” 24 bramki. Spodziewamy się pewnego zwycięstwa piłkarzy Solskjaera, którzy powinni zdobyć w meczu kilka bramek. Po ostatnich nieudanych meczach goście powinni pokazać kibicom, że potrafią dominować rywala przez całe 90 minut.

Typ: GOL w 76 min/KONIEC MECZU (76:00-koniec meczu)
TAK (kurs 1.86)

“Czerwone Diabły” to drużyna, dla której dyktowane jest najwięcej rzutów karnych w tym sezonie (12). Przeciwko Terierom arbiter czterokrotnie wskazywał na wapno. Bardzo prawdopodobne wydaje się więc, że zawodnicy Huddersfield w aktach desperacji będą musieli uciekać się do ryzykownych wślizgów w polu karnym.

Typ: WYKORZYSTA RZUT KARNY
Man Utd (kurs 4.70)

Bonus powitalny “Darmowy zakład 50 PLN”

Dla nowo zarejestrowanych użytkowników Polskie Zakłady Bukmacherskie przygotowały specjalną ofertę powitalną, zawierającą darmowy zakład o wartości 50 PLN. Szczegółowe warunki promocji można znaleźć klikając .

Wysokość zawartych w artykule kursów była aktualna w momencie publikacji tekstu i może ulec zmianie.

W cyklu “Graj z ManUtd.pl” prezentowane są jedynie firmy bukmacherskie, które zostały zarejestrowane i legalnie działają na polskim rynku.

Cherry Online Polska Sp. z o.o., do której należy marka Polskie Zakłady Bukmacherskie, posiada zezwolenie nr PS4.6831.26.2017 na urządzanie zakładów wzajemnych – bukmacherskich przez sieć Internet, wydane przez Ministra Finansów w dniu 28 czerwca 2018 roku.

Oferta jest przeznaczona wyłącznie dla osób, które ukończyły 18. rok życia.

Hazard może prowadzić do uzależnienia. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest przestępstwem. Grasz na własną odpowiedzialność.

Dyskusja