Getty Images

Bieżący sezon będzie ostatnim w barwach Manchesteru United dla Andera Herrery. Klub zamieścił na Twitterze film, w którym Bask żegna się z kibicami.

– W moich żyłach płynie czerwień, wiedziałem o tym od pierwszego rozegranego meczu i odkąd ubrałem te barwy – podkreślił pomocnik.

– To klub z tysiącami kibiców, którzy pamiętają i szanują każdego piłkarza, który dawał z siebie wszystko. Czułem się wyjątkowy za każdym razem, gdy kibice skandowali moje imię. Czułem dumę, gdy uznali, że jestem częścią tej niezwykłej historii.

– Za każdym razem, gdy reprezentowałem ten klub, w zwycięstwach i porażkach, nawet gdy nie mogłem pomóc na murawie, rozumiałem, ile ten klub znaczy. Zapamiętam każde z niemal dwustu spotkań, jakie rozegrałem w tej koszulce, ponieważ gra dla największego klubu na świecie była prawdziwym zaszczytem.

– Dziękuję za te wspaniałe pięć lat.

Ander Herrera przybył na Old Trafford w lipcu 2014 roku. Rozegrał łącznie 189 meczów, w których zdobył 20 bramek i zanotował 27 asyst. Jeśli potwierdzą się doniesienia prasy, od nowego sezonu będzie reprezentował barwy Paris Saint Germain.

 

Przeczytaj także:  Krepin Diatta: Man Utd kiedyś był mną zainteresowany

Dyskusja