Getty Images

Menedżer Lille, Christophe Galtier, potwierdził że skrzydłowy francuskiego klubu, Nicolas Pepe, odejdzie z drużyny w nadchodzące lato. Zdaniem mediów 23-letnim reprezentantem Wybrzeża Kości Słoniowej mocno interesować ma się m.in. Manchester United.

– Nicolas Pepe odjedzie z klubu. Takie jest życie, taka jest dzisiejsza piłka nożna. To piłkarz z najwyższej półki, przed którym stoi teraz trudna decyzja do podjęcia w kwestii tego, w którym klubie będzie chciał kontynuować swoją karierę – mówił Galtier w wywiadzie dla stacji Canal+.

– Pomiędzy wielkimi klubami europejskimi rozegra się spora walka o jego pozyskanie. Mam jednak nadzieję, że sam piłkarz znajdzie wystarczająco dużo czasu dla siebie, aby to na spokojnie przemyśleć. Zrobić swoje własne rozeznanie.

– Tak jak zrobił to, gdy przychodził tutaj i jak decydował w poprzednie lato, aby zostać w naszym klubie, wyczekując na to, aż na horyzoncie pojawi się dla niego odpowiedni projekt – dodał.

Pepe zdobył w tym sezonie dla swojego klubu 21 bramek i zanotował 13 asyst, czym zwrócił uwagę wielu czołowych klubów europejskich.

Dyskusja