manutd.com

Greckie media informują, że Olympiakos rozważa wypożyczenie Tahitha Chonga na najbliższy sezon.

Klub z Pireusu rozpoczął już przygotowania do nadchodzącego sezonu. Menedżer najbardziej utytułowanego greckiego zespołu, Pedro Martins, traktuje 19-letniego piłkarza Manchester United jako jedno z potencjalnych wzmocnień na nadchodzący sezon. Olympiakos nie zdołał sięgnąć po mistrzostwo greckiej ekstraklasy w dwóch ostatnich sezonach, co jest najgorszym okresem klubu od 1997 roku, kiedy rozpoczęła się jego dominacja w rodzimej Super League.

Według greckiego dziennika „Sdna” zainteresowanie utalentowanym nastolatkiem w trakcie letniego okienka transferowego z pewnością będzie duże i Manchester United nie zamierza śpieszyć się z podjęciem decyzji dotyczącej młodego zawodnika.

Chong był podstawowym graczem zespołu Manchesteru United do lat 23, a także otrzymał kilka szans na grę od Ole Gunnara Solskjaera w drugiej części sezonu, w tym także w spotkaniu przeciwko PSG w Lidze Mistrzów. W sumie Holender czterokrotnie wystąpił w pierwszym zespole Manchesteru United. Ponadto zagrał w 17 spotkaniach Premier League 2 i zdobył w nich sześć bramek.

Dyskusja