Getty Images

Stacja Sky Sports nie ustaje w doniesieniach na temat potencjalnego pierwszego transferu Ole Gunnara Solskjaera w roli menedżera Manchesteru United. Skrzydłowy Swansea City, Daniel James, zdaniem stacji miał już uzgodnić warunki indywidualnego kontraktu z “Czerwonymi Diabłami”.

Do finalizacji transakcji z udziałem 21-latka brakuje jeszcze zgody obu klubów. Wbrew wcześniejszym doniesieniom porozumienie nie zostało jeszcze w pełni wypracowane, a rozmowy pomiędzy stronami są kontynuowane.

Istnieje jednak przekonanie, że warty około 15 milionów funtów transfer Walijczyka na Old Trafford jest jedynie kwestią czasu, tym bardziej że zawodnikowi za rok wygasa umowa z “Łabędziami”.

21-latek w styczniu br. był bliski dołączenia za nieco ponad 7 milionów funtów do ekipy Leeds United, ale transfer załamał się w ostatnich godzinach zimowego okienka transferowego, gdy sam zawodnik miał już być po testach medycznych i oczekiwał dopełnienia formalności między klubami.

James został powołany przez Ryana Giggsa na obóz przygotowawczy reprezentacji Walii przed czerwcowymi meczami eliminacji do turnieju Euro 2020, gdzie aktualni podopieczni legendy Manchesteru United zmierzą się z Chorwacją i Węgrami.

Jak podaje stacja Sky Sports zawodnikiem mają interesować się także inne kluby z Premier League. Z kolei jak dodaje “MEN” w ostatnich dniach podkupić zawodnika Swansea City próbowała bezskutecznie ekipa Brighton.

Dyskusja