Getty Images

Luke Shaw w rozmowie z oficjalną stroną Premier League udzielił odpowiedzi na dwa krótkie pytania dotyczące Ole Gunnara Solskjaera oraz Antonio Valencii.

Lewy obrońca ma za sobą zdecydowanie najbardziej udany sezon w koszulce “Czerwonych Diabłów”, za który został nagrodzony statuetką dla najlepszego piłkarza Manchesteru United. Teraz nie może doczekać się nowego startu pod wodzę Ole Gunnara Solskjaera.

– To odświeżenie i coś, czego potrzebowaliśmy – nowego menedżera. Wniósł radość i pozytywne nastawienie na boisko treningowe. Zawsze gdy na niego patrzysz, widzisz uśmiech i szczęście. Trafia to do piłkarzy. Podoba nam się gra pod wodzą Ole. Nie możemy się doczekać nowego sezonu z nim na ławce trenerskiej i przekonania się, co możemy razem osiągnąć.

Anglik został poproszony również, aby podsumować karierę Antonio Valencii w Manchesterze United. Ekwadorczyk wraz z końcem czerwca po10 latach gry na Old Trafford zmieni otoczenie.

– Był wspaniały, szczególnie dla mnie w ostatnich pięciu latach, które tu spędziłem. Gdy rozmawiasz z nim, jest naprawdę miłym gościem, który bez przerwy myśli o zespole, aby pomóc innym.

– Mieliśmy dobre relacje, ale poza tym, był wyśmienity na boisku. To bardzo ważny piłkarz United przez ostatnich 10 lat, odkąd tutaj trafił. Kapitan – to mówi wszystko. Wszyscy będziemy za nim tęsknić. To świetny gość. Życzę mu wszystkiego najlepszego – Shaw podsumował karierę Ekwadorczyka na Old Trafford.

Dyskusja