Getty Images

Jak donosi “Daily Mail”, transfer na Old Trafford skrzydłowego Swansea City, Daniela Jamesa, został odłożony w czasie z powodu osobistej tragedii, jaka dotknęła piłkarza i jego rodzinę. W wieku 60 lat zmarł ojciec zawodnika.

W tym trudnym dla 21-latka czasie Manchester United chce dać Walijczykowi odpowiednio dużo przestrzeni i czasu na to, aby poukładał swoje oraz rodzinne sprawy, zanim dopięte zostaną ostatnie szczegóły jego przenosin na Old Trafford.

Jak dalej przekazuje “Daily Mail”, ojciec Jamesa, który oglądał swojego syna w akcji jeszcze w listopadzie ubiegłego roku, gdy ten debiutował w dorosłej reprezentacji Walii, w ostatnim czasie chorował, ale nikt w rodzinie nie spodziewał się tak nagłej śmierci 60-latka.

Jak podawały wcześniej angielskie media, skrzydłowy Swansea City doszedł już do porozumienia z klubem z Old Trafford. Brakować miało jedynie zgody między “Czerwonymi Diabłami” i “Łabędziami” co do sumy odstępnego za 21-latka, ale tu także wszystko miało iść w dobrym kierunku. Teraz jednak transfer ten, z oczywistych powodów, został odłożony w czasie.

Aktualizacja godz. 13:10

Swansea City za pośrednictwem swojego oficjalnego konta na Twitterze poinformowało, że doniesienia “Daily Mail” są niestety prawdziwe. Składamy wyrazy najgłębszego współczucia dla młodego zawodnika i jego rodziny.

Dyskusja