Getty Images

Jak podaje hiszpański “Sport” Manchester United, Manchester City oraz Paris Saint-Germain bacznie przyglądają się sytuacji pomocnika Realu Madryt, Isco. “Czerwone Diabły” mają też zawzięcie walczyć o pozyskania Matthijsa De Ligta z Ajaksu Amsterdam.

Niektóre źródła sugerują, że 27-latek może obok Garetha Bale’a paść jedną z ofiar przebudowy klubu z Santiago Bernabeu, jaką w nadchodzące lato będzie chciał przeprowadzić Zinedine Zidane.

Sprzedaż Hiszpana i Walijczyka mogłaby dostarczyć do klubowej kasy dodatkowe fundusze, które zostałyby przeznaczone na zakup kolejnych zawodników. Francuski menedżer ma być ponoć za pozostaniem Isco na Santiago Bernabeu, ale konieczność przebudowy kadry “Królewskich” może zmusić klub do sprzedaży 27-latka.

Całej sprawie z boku mają przyglądać się dwa kluby z Manchesteru, a także mistrz Francji, ekipa Paris Saint-Germain, które w przypadku sygnału ze strony Realu Madryt o chęci sprzedaży Isco, mają przystąpić do negocjacji z “Królewskimi”.

W swoim środowym wydaniu “Sport” potwierdza także wcześniejsze doniesienia innych mediów, które mówiły o tym, że Manchester United wciąż mocno walczy o pozyskanie Matthijsa De Ligta z Ajaksu Amsterdam.

Początkowo Holendrowi klub z Old Trafford miał zaoferować wynagrodzenie rzędu 14 milionów euro za sezon gry, ale ponoć teraz przedstawiciele “Czerwonych Diabłów” uatrakcyjnili tę ofertę i liczą, że przekonają 19-latka do transferu kosztem jego potencjalnych przenosin do Barcelony.

Dyskusja