Getty Images

Media informują, że Manchester United znajduje się pośród drużyn zainteresowanym Idrissą Gueyem. Everton jest gotowy sprzedać swojego pomocnika za kwotę około 35 milionów euro.

Po tym, jak Old Trafford opuścili Marouane Fellaini oraz Ander Herrera, Manchester United rozgląda się za nowym środkowym pomocnikiem. Już od kilku miesięcy z przenosinami do Manchesteru łączony jest Idrissa Gueye.

W styczniu Senegalczyk znalazł się na celowniku PSG, jednakże oferty w wysokości 21,5 oraz 26 milionów funtów miały zostać odrzucone.

Manchester United w przeszłości sondował możliwość sprowadzenia Senegalczyka na Old Trafford, lecz Everton zażądał za swojego zawodnika 35 milionów funtów. Dziennik „Liverpool Echo” donosi, że klub oczekuje za pomocnika dokładnie tej samej kwoty także teraz. „Czerwone Diabły” cenią sobie umiejętności zawodnika, lecz wymagania finansowego jego obecnego klubu prawdopodobnie uniemożliwią przeprowadzenie transferu.

29-letni reprezentant Senegalu zanotował w trykocie Evertonu 108 występów od czasu transferu z Aston Villi w 2016 roku. Zdobył cztery bramki oraz zanotował pięć asyst.

Dyskusja