Getty Images

Były piłkarz między innymi Blackburn Rovers, Robbie Savage, zabrał głos na temat planowanych wzmocnień klubu z Old Trafford. Jego zdaniem Manchester United powinien za wszelką cenę kupić Jacka Grealisha z Aston Villi, zamiast skupiać się na Danielu Jamesie ze Swansea City czy Seanie Longstaffie z Newcastle United.

– Gdybym był na miejscu Ole Gunnara Solskjaera, to pierwszy na mojej liście życzeń byłby Jack Grealish. Jeśli wierzyć doniesieniom mediów, Manchester United zakontraktuje Daniela Jamesa ze Swansea oraz Seana Longstaffa z Newcastle. Ja mimo wszystko zgłosiłbym się po pomocnika Aston Villi, Jacka Grealisha – mówił Savage.

– Nawet jeśli “The Villans” wywalczą awans, to Grealish jest piłkarzem o takiej klasie, że zrobiłbym wszystko, aby założyć na niego czerwoną koszulkę United.

– Jako najlepszy piłkarz Championship kosztowałby pewnie sporo pieniędzy, jednak spójrzmy na jego zalety. Świetnie mija rywali, przywdział kapitańską opaskę w bardzo młodym wieku i udźwignął tę odpowiedzialność. Jack to piłkarz, którego United powinno ściągnąć i to od razu – dodał.

Dyskusja