Getty Images

Manchester United i Manchester City zainteresowani są pozyskaniem Paulo Dybali. Obecny pracodawca Argentyńczyka, Juventus Turyn, zaprzecza, że tego lata opuści on szeregi włoskiego klubu.

“MEN Sport” donosi, że Dybala nie znajduje się już w kręgu zainteresowań Manchesteru United. Jednak niektóre źródła uważają, że włoski klub rozważa zaoferowanie wymiany za Paula Pogbę.

Napastnik łączony jest też z przenosinami do obecnego Mistrza Anglii, Manchesteru City. Dyrektor sportowy “Starej Damy”, Fabio Paratici, powtarza, że Argentyńczyk nie jest na sprzedaż.

– On jest jednym z naszych piłkarzy, mamy do niego ogromne zaufanie. Zainwestowaliśmy w niego cztery lata temu, a odnowienie jego kontraktu jest tego potwierdzeniem. Dybala jest piłkarzem Juventusu i jest dla nas bardzo ważny – powiedział Paratici.

Kiedy Juventus zaprzecza przenosinom Dybali, inne zdanie na temat przyszłości ma brat 25-latka, Gustavo.

– Istnieje szansa, że opuści on Juventus. Naprawdę. Potrzebuje on zmiany – powiedział Gustavo Dybala.

Obydwa angielskie kluby chcą się wzmocnić podczas letniego okna transferowego. Ole Gunnar Solskjaer ma nadzieję, że wszystkie jego transferowe cele dojdą do skutku, zanim Manchester United ruszy na przedsezonowe tournee w lipcu.

Dyskusja