“MEN”: Quinton Fortune jednym z kandydatów do objęcia drużyny rezerw MU

MEN Sebastian Słabosz
Zmień rozmiar tekstu:

Jak donosi “Manchester Evening News”, klub z Old Trafford rozważa obecnie trzy kandydatury na nowego trenera rezerw “Czerwonych Diabłów”, po tym jak w ubiegłym miesiącu zwolniono z tego stanowiska Ricky’ego Sbragię.

W 2018 roku drużyna U-23 Manchesteru United spadła z 1. dywizji Premier League 2, a w minionym sezonie nie zdołała wrócić do najwyższej klasy rozgrywkowej w lidze rezerw, zajmując dopiero 6. miejsce w lidze.

“MEN” podaje, że zawodnicy rezerw Manchesteru United byli sfrustrowani brakiem indywidualnego podejścia do treningów przez Ricky’ego Sbragię oraz uważali preferowaną przez niego taktykę za “mało inspirującą”.

Ostatecznie władze klubu z Old Trafford po zakończeniu minionego sezonu dla kadry U-23 zdecydowali pożegnać się z Ricky’m Sbragią i aktualnie szukają następcy 63-latka. Jak podaje “MEN” obecnie liczy się trzech kandydatów, a wśród nich jest były zawodnik Manchesteru United, Quinton Fortune.

Obecnie 42-letni były reprezentanta RPA spędził swego czasu na Old Trafford 6,5 roku, podczas których wystąpił w barwach “Czerwonych Diabłów” 126 razy.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze