Sky Sports: Man Utd złożył ofertę za Aarona Wan-Bissakę (aktualizacja)

Sky Sports, Twitter sebekseba Sebastian Słabosz
Zmień rozmiar tekstu:

Jak przekazuje stacja Sky Sports, Manchester United złożył Crystal Palace “znaczącą” ofertę za prawego obrońcę “Orłów”, Aarona Wan-Bissakę.

Ole Gunnar Solskjaer poszukuje długoterminowego zastępcy dla odchodzącego wraz z końcem czerwca br. z Old Trafford Antonio Valencii, a także jednocześnie konkurenta do gry dla Diogo Dalota.

Reprezentant Anglii do lat 21 przebojem wdarł się do pierwszej drużyny Crystal Palace i już uważany jest na Wyspach za jednego z najlepszych prawych obrońców Premier League. 21-latka wiąże z “Orłami” jeszcze 3-letni kontrakt.

Ekipa z Sehurst Park jest niechętna na sprzedaż swojego piłkarza, ale wysoka oferta może przekonać działaczy 12. zespołu Premier League minionego sezonu do takiego ruchu.

Klub z Old Trafford już “zaklepał” transfer Daniela Jamesa ze Swansea City. Ole Gunnar Solskjaer chciałby dokonać wszelkich możliwych wzmocnień składu jeszcze przed rozpoczęciem przedsezonowego tournee po Australii i Azji.

Aktualizacja – godz. 16:20 (09.06.2019 r.)

Brytyjskie dzienniki “The Guardian” i “The Telegraph”, a także reporter stacji Sky Sports, Kaveh Solhekol, zgodnie donoszą, że oferta Manchesteru United za Aarona Wan-Bissakę w wysokości 40 milionów funtów została odrzucona przez Crystal Palace.

“Orły” mają żądać za swojego zawodnika co najmniej o 20 milionów funtów więcej. Alternatywami dla Wan-Bissaki mają być dla “Czerwonych Diabłów” Thomas Meunier z Paris Saint-Germain oraz Kieran Trippier z Tottenhamu.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze