Getty Images

Manchester United podkręca tempo w walce o zakontraktowanie nowego, prawego obrońcy. Włodarze klubu z Old Trafford są w trakcie przygotowywania drugiej oferty za Aarona Wan-Bissakę, a jednocześnie ubezpieczają się na wypadek, gdyby negocjacje z Crystal Palace zakończyły się fiaskiem.

W kręgu potencjalnych celów znalazł się zawodnik Norwich City, Max Aarons. Anglik jest drugą opcją dla “Czerwonych Diabłów”, którzy wkrótce mają zintensyfikować swoje starania o Aarona Wan-Bissakę. Przypomnijmy, że pierwsza oferta, opiewająca na 40 milionów funtów, została odrzucona przez Crystal Palace.

Wan-Bissaka oprócz gry w klubie regularnie występuje w reprezentacji Anglii U-21. Obecny klub Angilka oczekuje oferty wartej około 60 milionów funtów. Na korzyść Crystal Palace przemawia fakt, iż Wan-Bissaka jest związany z Orłami kontraktem, który obowiązuje jeszcze przez najbliższe trzy lata.

Zdaniem Sky Sports Max Arons jest również w kręgu zainteresowań Crystal Palace, a ci są w stanie włączyć się do walki o niego, dopiero gdy przeprowadzka Wan-Bissaki na Old Trafford stanie się faktem. Włodarze klubu ze Selhurst Park w potencjalnym wyścigu o Aronsa będą musieli zmierzyć się z RB Lipsk oraz Tottenhamem, bowiem to właśnie z tymi klubami w ostatnim czasie był łączony rzeczony zawodnik.

Dyskusja