zimbio.com

Jeśli wierzyć ojcu pomocnika Atletico Madryt Thomasa Parteya, zawodnik ten jest zainteresowany przenosinami do Anglii. Z tej sytuacji skorzystać mają zamiar Arsenal oraz Manchester United.

Hon Adjiingo wypowiedział się na łamach stacji radiowej “Enigye FM”, komentując obecną sytuację swojego syna oraz zdradzając, jakie jest jego zdanie na ten temat.

– Osobiście powiedziałem mu, że powinien dokonać zmian, jeśli nie jest chciany w miejscu, gdzie aktualnie się znajduje. Ponieważ w innym miejscu może odgrywać ważniejszą rolę. Jeśli tylko dostanie taką okazję, przeniesie się do Anglii.

Swoje zainteresowanie wyraził również Inter Mediolan. Jakiś czas temu agent zawodnika Daniel Jimenez zdradził, iż transakcja jest możliwa do przeprowadzenia i to za całkiem rozsądne pieniądze, jak na dzisiejsze warunku rynkowe.

– W tej chwili mogę powiedzieć, że z nikim nie rozmawiałem. Jednak Inter to klub z najwyższej półki. Obecnie w kontrakcie znajduje się klauzula wykupu w wysokości 50 milionów euro. To niska cena, jak na takiego zawodnika, jak Thomas.

Dyskusja