Getty Images

W udzielonym wywiadzie po finale Ligi Narodów UEFA Bruno Fernandes zadeklarował, że nie wie jeszcze, gdzie zagra w przyszłym sezonie. Portugalskie gazety rozpisują się na temat jego ewentualnego transferu do Interu Mediolan. Natomiast “Jornal de Noticias” jest przekonana, że Portugalczyk wkrótce zostanie zawodnikiem Manchesteru United.

Zdaniem “Jornal de Noticias” Manchester United złożył ofertę za Bruno Fernandesa w wysokości 65 milinów euro z dodatkowymi bonusami, mającymi wynieść 15 milionów. Taka propozycja rzekomo zdystansowała Tottenham w walce o usługi portugalskiego piłkarza.

Kolejną sprawą, która stawia “Czerwone Diabły” w roli faworytów do podpisania kontraktu z zawodnikiem Sportingu jest fakt, że nie muszą oni czekać na sprzedaż żadnego z zawodników, aby zapłacić oczekiwaną kwotę klubowi z Estadio Jose Alvalade.

Według niektórych pogłosek dochodzących z Włoch oraz Anglii, szczegóły transferu pomiędzy Manchesterem United a Sportingiem zostały już ustalone. Portugalskie media sugerują zaś jednak, że wciąż pozostało wiele kwestii do dogadania, aby osiągnąć porozumienie.

W ciągu najbliższego tygodnia powinno rozstrzygnąć się, którą ofertę zaakceptował zespół z Lizbony. W walce o Bruno Fernandesa pozostały Manchester United, Tottenham oraz Inter, przy czym zdecydowanym faworytem jest klub dwudziestokrotnego mistrza Anglii.

Dyskusja