Shaun Botterill / Getty Images Europe

Romelu Lukaku udzielił niedawno wypowiedzi włoskiej stacji Premium Sport, w której miał przyznać otwarcie, że zadecydował już o swojej przyszłości, ale reszta zależeć będzie już od Manchesteru United.

Belgiem mocno interesuje się Inter Mediolan, a sam 26-latek dodał, że uważa nowego menedżera tego klubu, Antonio Conte, za najlepszego menedżera na świecie.

– Dobrze widzieć Conte dołączającego do Interu. Dla mnie to najlepszy menedżer na świecie. Podjąłem już decyzję na temat swojej przyszłości, ale nie mogę jej wyjawić, ponieważ mam ważny kontrakt z Manchesterem United i szanuje ten klub – miał powiedzieć Lukaku w wywiadzie dla włoskiej stacji Premium Sport.

– Jestem wielkim fanem Serie A. Ci, którzy są mi bliscy wiedzą, że zawsze chciałem grać w Anglii i we Włoszech. Kocham Włochy. Ostatnio przybył tam Cristiano Ronaldo. Teraz do Juventusu udaje się Maurizio Sarri, w Napoli jest Carlo Ancelotti. To będzie ekscytujący sezon w Serie A.

– Mój agent będzie rozmawiał z Manchesterem United. Sam podjąłem już decyzję. To jednak klub musi zadecydować o mojej przyszłości, ale wiem, że mój agent chce dla mnie jak najlepiej. Jestem pewny, że to będzie burzliwe lato – dodał Belg.

Dyskusja