Di Marzio: rozmowy na linii MU-Juventus ws. Pogby i Cancelo

football-italia.net, Twitter sebekseba Sebastian Słabosz
Zmień rozmiar tekstu:

Sky Sports Italia przekazało, że dyrektor sportowy Juventusu, Fabio Paratici, odbył pierwsze spotkanie z przedstawicielami Manchesteru United, na którym omawiano potencjalne szczegóły transferu powrotnego do Turynu Paula Pogby oraz ewentualnej transakcji w drugą stronę z udziałem Joao Cancelo.

Kilka włoskich źródeł podało, że Paratici przebywa obecnie w Londynie, gdzie negocjuje w sprawie zatrudnienia obecnego menedżera Chelsea, Maurizio Sarriego, który to miałby w Turynie zastąpić Massimiliano Allegriego, bowiem Włoch rozstał się ze “Starą Damą” po minionym sezonie.

Przy tej okazji wiarygodny włoski dziennikarz, Gianluca di Marzio, przekazał że Paratici spotkał się także z przedstawicielami Manchesteru United w ich klubie w Londynie, gdzie ponoć po raz pierwszy oficjalnie poruszono temat ewentualnego powrotu do Juventusu Paula Pogby.

Częścią ewentualnej umowy za transfer Paula Pogby mogłaby być sprzedaż na Old Trafford prawego obrońcy Juventusu, Joao Cancelo, którym ponoć interesuje się Ole Gunnar Solskjaer. Zdaniem mediów obecnie najbardziej zaawansowane negocjacje związane z zakupem Portugalczyka prowadzi Manchester City.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze