Sky Sports: dyrektor Juventusu rozpoczyna negocjacje dotyczące transferu Paula Pogby

Maciek77 Maciej Ławrynowicz
Zmień rozmiar tekstu:

Fabio Paratici, dyrektor sportowy Juventusu Turyn, przyleciał do Londynu, by w biurach należących do Manchesteru United porozmawiać o transferze Paula Pogba – informują włoskie źródła serwisu Sky Sports.

Negocjacje są w początkowej fazie. Ich częścią jest również Joao Cancelo. Wszak najkorzystniej dla klubu z Old Trafford prezentuje się oferta, w ramach której dochodzi do wymiany wspomnianych piłkarzy oraz ewentualnej dopłaty którejś ze stron.

Pogba z Juventusu odszedł w 2016 roku, by wrócić do klubu, w którego akademii stawiał pierwsze kroki na piłkarskiej ścieżce. Wówczas Francuz był najdroższym piłkarzem na świecie, bowiem klub z Old Trafford wyłożył za niego 93 miliony funtów.

Przypomnijmy, że Mino Raiola, agent reprezentujący Francuza, może już swobodnie negocjować z klubami włoskimi, ponieważ FIFA zawiesiła jego karę, która przedtem zabraniała mu działalności zawodowej na Półwyspie Apenińskim.

Przy okazji dyrektor sportowy Juventusu ma również spotkać się włodarzami Chelsea, by osiągnąć porozumienie w sprawie przejścia menedżera “The Blues” Maurizio Sarriego. Klub ze Stamford Bridge oczekuje finansowej rekompensaty ze strony mistrzów Włoch, na co ci nie zapatrują się zbyt chętnie.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze