Getty Images

Ander Herrera znalazł się w dziwnej sytuacji. Wszystko wydawało się pewne, jednak od jakiegoś czasu trudno znaleźć o nim wzmiankę w mediach informujących o transferach w Ligue 1.

Kontrakt Hiszpana z Manchesterem United wygasa wraz z końcem czerwca br., w związku z czym piłkarz na zasadzie wolnego transferu może dołączyć do jakiekolwiek klubu, z którym osiągnie porozumienie. Pojawiły się informacje, że wszystko już zostało ustalone pomiędzy zawodnikiem a Paris Saint-Germain. Może się jednak okazać, iż nie jest to prawdą.

Kilku francuskich reporterów o tym wspominało, próżno jednak szukać większego poruszenia w mediach związanych z paryskim klubem. Jest wielu młodych zawodników, którym poświęca się natomiast całe kolumny tekstu.

Portal internetowy Paris United poinformował za to, że po zakończeniu kontraktu z Manchesterem United, Herrera wcale nie musi się przenieść do Paryża. Zawodnik miał otrzymać ofertę także z Atletico Madryt i w chwili obecnej rozważa swoje możliwości. Klub z Hiszpanii miał dołączyć do walki o podpis zawodnika w maju br. i dał do myślenia środkowemu pomocnikowi.

Dyskusja