Di Marzio: Man Utd kontaktował się z Napoli ws. Elseida Hysaja

ginalucadimarzio.com Damian Domitrz
Zmień rozmiar tekstu:

Manchester United w letnim oknie transferowym zamierza wzmocnić prawą stronę obrony. Obok Wan-Bissaki i Thomasa Meuniera, jednym z kandydatów na tę pozycje jest piłkarz Napoli, Elseid Hysaj. Tak przynajmniej twierdzi włoski dziennikarz, Gianluca di Marzio.

W związku z osiągnięciem wstępnego porozumienia z Jamesem Rodriguezem oraz Kostasem Manolasem, Napoli zamierza pozbyć się kilku graczy pierwszego składu, aby załatać dziurę budżetową. Jednym z piłkarzy, którzy są ponoć chętni do odejścia, jest Elseid Hysaj.

Zdaniem Gianluki Di Marzio w sprawie transferu albańskiego obrońcy z Napoli kontaktował się już Manchester United. “Czerwone Diabły” koniecznie chcą wzmocnić prawą stronę defensywy. Początkowo sieci zostały rzucone na Aarona Wan-Bissakę, jednak negocjacje z Crystal Palace toczą się jak po grudzie. Opcją zastępczą ma natomiast być m.in. Elseid Hysaj. Na razie nie wiadomo, ile miałaby wynieść kwota, jaką trzeba zapłacić za prawego obrońcę wicemistrza Włoch.

Napoli jest natomiast bardzo zainteresowanie transferem Kierana Trippiera i wiele na to wskazuje, że prędzej czy później ów przeprowadzka dojdzie do skutku.

Elseid Hysaj to 25-letni zawodnik wyceniany przez transfermarkt na 23 miliony euro. W poprzednim sezonie Albańczyk rozegrał 27 spotkań, w których zaliczył 2 asysty.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze