Getty Images

Od dawna wiadomo, że piłkarze uwielbiają korzystać z mediów społecznościowych, gdzie mogą szczycić się swoim życiem w luksusie. Sęk w tym, że nie każdy potrafi używać ich mądrze, czego doskonałym przykładem jest Jessie Lingard.

Jessie Lingard przebywający na wakacjach w Miami z pomocą aplikacji “Snapchat” postanowił pochwalić się warunkami, w których zamieszkał z Marcusem Rashfordem, byłym zawodnikiem Manchesteru United Ro-Shaunem Williamsem oraz swoim przyjacielem Jamalem Brankerem.

Piłkarz “Czerwonych Diabłów” nagrał, jak w bardzo niecenzuralnych słowach wyraża swój zachwyt widokiem za oknem, a także przyłapał jednego ze swoich współlokatorów w dość niecodziennej sytuacji z poduszką.

Całe wideo zdążyło dotrzeć już do menedżera klubu z Old Trafford, Ole Gunnara Solskjaera, który miał wściec się na zachowanie swojego podopiecznego – tak donosi “Daily Mail”. Norweg zamierza udzielić surowego ostrzeżenia Lingardowi, zanim ten wróci do klubu. Szkoleniowiec “Czerwonych Diabłów” obawia się, że jego gracze wpadną w tarapaty poprzez nieumiejętne korzystanie z social mediów. Takie zachowanie nie przystoi piłkarzowi jednego z największych klubów na świecie.

Podobno umieszczenie tego filmiku w sieci to tylko mały wypadek przy pracy i tzw. “missclick”. Jessie Lingard miał zamiar zapisać nagrane przez siebie wideo na pamiątkę, lecz zamiast tego puścił relację w eter, przez co obejrzało ją setki tysięcy obserwujących, którzy rozpowszechnili ją dalej.

Wideo, o którym mowa możecie obejrzeć poniżej.

Dyskusja