Getty Images

Manchester United pod okiem Ole Gunnara Solskjaera szuka wzmocnień. Były piłkarz Liverpoolu Steve Nicol postanowił udzielić klubowi z Old Trafford porady.

Według byłego obrońcy Liverpoolu Steve’a Nicola Manchester United potrzebuje zakontraktować w lecie około ośmiu nowych zawodników.

Ole Gunnar Solskjaer w nadchodzących miesiącach chce odbudować Manchester United. Pierwszym transferem letniego okienka został Daniel James ze Swansea.

Kolejnym celem klubu z Old Trafford jest Aaron Wan-Bissaka z Crystal Palace, który ma pierwszeństwo przed wzmocnieniami środka pola i prawego skrzydła.

Nicol nie wierzy, że te transfery wystarczą na walkę o mistrzostwo w najbliższym sezonie. Były piłkarz Liverpoolu sugeruje, że wzmocnić należy trzy czwarte drużyny.

– Możemy na to spojrzeć w dwojaki sposób. Czy te transfery będą wartościowe? Jestem pewien że chcieliby tego. Nie będą mieli wielu opcji, ale będą musieli to zrobić.

– Myślisz ,że jakiś prawdziwy gracz z nazwiskiem przejdzie teraz do Manchesteru United? Nie ma szans. Możesz zapomnieć o tym ile mają do wydania. Kto do nich przejdzie, niezależnie od tego ile pieniędzy mają?

– Kto z nazwiskiem przejdzie teraz do Manchesteru United? Nikt. A jeśli to będzie 100 milionów funtów? Wystarczy na jedno wielkie nazwisko lub może dwóch dobrych graczy.

– Manchester United potrzebuje wymienić trzy czwarte drużyny. Nie potrzebują jednej supergwiazdy lub dwóch dobrych piłkarzy. Niezależnie od tego jak na to spojrzeć, mają wielki problem.

Dyskusja