Getty Images

Portugalskie media informują, że Manchester United oraz Tottenham składają podobne oferty Sportingowi za ich największą gwiazd Bruna Fernandesa, jak również i samemu zawodnikowi.

Zdaniem “A Boli” to jednak klub z Manchesteru wykazuje się większym zaangażowaniem i zainteresowaniem, a Ole Gunnar Solskjaer ma nakładać na zarząd “Czerwonych Diabłów” dużą presję, aby sprowadzili na Old Trafford utalentowanego pomocnika.

Manchester United jest uważany za kierunek atrakcyjniejszy sportowo dla zawodnika, ponieważ letnie sprzedaże z klubu dają Portugalczykowi większe szanse na stałe miejsce w podstawowej drużynie.

Natomiast Tottenham początkowo upatrywał w Fernandesie zastępstwo dla Christiana Eriksena, lecz Londyńczycy będą chcieli sprowadzić piłkarza Sportingu, nawet jeśli Eriksen nie opuści drużyny. Według doniesień dużą rolę w całej sytuacji odegrał Eric Dier, były zawodnik Sportingu, który zwracał zarządowi uwagę na umiejętności Fernandesa.

Menedżer piłkarza, Miguel Pinho, ostatnio podróżował między Portugalią i Anglia, aby przeprowadzić transfer. „A Bola” informuje, że do potencjalnych przenosin zawodnika na Old Trafford może dojść do końca obecnego lub, “w najgorszym przypadku”, na początku przyszłego tygodnia.

Dyskusja