Getty Images

Po tym, jak w brytyjskiej prasie zaczęły pojawiać się doniesienia o zainteresowaniu Manchesteru United obrońcą West Hamu United, w mediach francuskich podano informację, że szanse „Czerwonych Diabłów” na zakontraktowanie tego obrońcy naprawdę wzrosły.

We wtorek „L’Equipe” napisało, że Manchester United jest gotowy na transfer obrońcy „Młotów”, zaznaczając że nie sformalizowano jeszcze żadnej oferty, mimo wcześniejszych doniesień.

Twierdzi się, że przygotowanie propozycji ze strony „Czerwonych Diabłów” nie powinno trwać zbyt długo, ponieważ oczekuje się, że ta pojawi się w ciągu najbliższych dni. Ole Gunnar Solskjaer chce wzmocnić swoją obronę, a Issa Diop znalazł się na krótkiej liście celów.

Francuska gazeta podaje, że stanowisko piłkarza klubu z Londynu jest jasne, ponieważ nie chcą go sprzedać, ale nie zamknęli w pełni drzwi do transferu. Manchester United musi mocno uderzyć, jeśli chce przekonać West Ham do takiego ruchu. „L’Equipe” podaje, że trudno sobie wyobrazić akceptowalną przez „Młoty” ofertę poniżej 50 milionów funtów.

Francuz nie będzie naciskał na odejście od klubu, który mu zaufał zeszłego lata, ale ma być zainteresowany postępami w rozmowach odnoszących się do jego transferu.

Dyskusja