Getty Images

Paul Pogba publicznie wyraził chęć znalezienia nowego wyzwania w letnim oknie transferowym. Jeśli Francuz rzeczywiście odejdzie, Manchester United będzie chciał przeznaczyć pieniądze ze sprzedaży na kupno Hiszpana.

Czwartkowa edycja hiszpańskiego dziennika „AS” podaje, że Man Utd czeka na decyzję zeszłorocznego mistrza świata, jednocześnie będąc przygotowanym na ewentualną sprzedaż.

Hiszpańska gazeta podaje, że Saul Niguez został wybrany przez „Czerwone Diabły” na następcę Paula Pogby. Klub z Old Trafford ponoć skontaktował się już z obozem piłkarza, aby przekazać swoje intencje.

Ole Gunnar Solskjaer poinformował władze klubu, że widziałby tego zawodnika w swoim składzie na nadchodzący sezon, ale będzie bardzo ciężko wyciągnąć go z Altetico Madryt. Diego Simeone postrzega go jako filar nowego projektu po odejściu z drużyny Diego Godina, Juanfrana, Filipa Luisa, Lucasa Hernandeza i Rodriego oraz zbliżającym się pożegnaniu Antoine’a Griezmanna.

„Los Rojilblancos” nie będzie negocjować, więc zainteresowane kluby muszą zapłacić 150 mln euro klauzuli zwalniającej. Kontrakt Saula w Atletico wygasa w 2026 roku i od miesięcy prowadzi rozmowy z klubem, aby zweryfikować swoją pensję.

Dotychczasowe rozmowy Manchesteru United z zawodnikiem mogą przestraszyć działaczy Atletico Madryt, co spowoduje, że hiszpański klub przyśpieszy rozmowy z zawodnikiem dotyczące podwyższenia pensji.

Dyskusja