Sina Veibo/Manchester United

Manchester United uruchomił swoje pierwsze interaktywne „centrum doświadczeń” w Pekinie, a także dedykowaną aplikację w języku chińskim.

Zgodnie z komunikatem prasowym, byli zawodnicy klubu z Old Traffod – Peter Schmeichel, Dymitar Berbatow i Wes Brown – wzięli udział w środowym oficjalnym otwarciu w Pekinie “przedpremierowego centrum doświadczeń”, będącego częścią partnerstwa klubu z chińskim deweloperem Harvesem.

Centrum znajduje się tuż obok Placu Tiananmen i Zakazanego Miasta, pokazuję tylko część atrakcji zaplanowanych dla fanów. W pełni otwarte centrum ma znajdować się w Szanghaju i Shenyang. Otwarcie zaplanowano na 2020 rok.

Najważniejsze atrakcje dla fanów i rodzin to: pełnowymiarowa replika słynnego pomniku „Trójcy Old Trafford”, interaktywna prezentacja triumfów klubu, autentyczne repliki tunelu graczy i szatni klubowej, a także pierwszy oficjalny megastore Manchesteru United w Chinach kontynentalnych.

Te fizyczne doświadczenia zostaną wzbogacone o cyfrową interakcję poprzez nową aplikację w języku chińskim, która umożliwi dostęp do wiadomości związanych z Manchester United oraz ekskluzywnych filmów wideo.

Dyskusja