nac.nl

Kolejna dwójka młodych zawodników, którzy znaleźli się na liście piłkarzy, z którymi Manchester United nie przedłużył latem kontraktów, znalazła nowych pracodawców. Chodzi o napastnika Joshuę Bohuiego oraz obrońcę Matthew Olosunde.

21-letni Matthew Olosunde zdecydował się na występy w spadkowiczu z Championship, w ekipie Rotherham United. Zawodnik mający na swoim koncie jeden występ w dorosłej reprezentacji Stanów Zjednoczonych, związał się z nowym pracodawcą 2-letnią umową.

Z kolei 20-letni Joshua Bohui (na zdjęciu już w nowych barwach) przeniósł się do występującego w drugiej lidze holenderskiej zespołu NAC Breda. Młody Anglik także podpisał 2-letnią umowę ze swoim nowym klubem.

Obaj zawodnicy nie zdołali na Old Trafford przebić się do pierwszej drużyny i zadebiutować w jej barwach, kończąc swoją przygodę z “Czerwonymi Diabłami” na występach w kadrze U-23.

Wśród zawodników, którzy latem opuścili Manchester United, wcześniej nowe kluby znaleźli Antonio Valencia, Ander Herrera, Regan Poole, Matty Willock oraz James Wilson. Nowych drużyn wciąż poszukują Zak Dearnley, Tom Sang, Callum Whelan, Tyrell Warren, DJ Buffonge, Callum Gribbin, Millen Baars oraz bramkarz James Thompson.

Dyskusja