Getty Images

Jak przekazuje “Manchester Evening News”, powołując się na swoje źródło, piłkarze “Czerwonych Diabłów” po pierwszym tygodniu wspólnych treningów z nowym nabytkiem klubu z Old Trafford, Danielem Jamesa, są ponoć pod wielkim wrażeniem postawy Walijczyka.

To zdaje się potwierdzać słowa Ole Gunnara Solskjaera, który w pierwszym wywiadzie udzielonym jeszcze przed wylotem drużyny do Australii, stwierdził że Daniel James już “wyznaczył inny piłkarzom pewne standardy” na treningach.

“MEN” podaje, że zawodnicy Manchesteru United mają być pod wrażeniem postawy Walijczyka i byli ponoć zaskoczeni tym, jak dobrze prezentuje się on na boisku treningowym, gdy zobaczyli go w Carrington w minionym tygodniu.

– Był w świetnej kondycji i nikt nie mógł wytknąć go palcem – przekazała “MEN” anonimowa osoba blisko związana z klubem z Old Trafford.

21-letni James będzie miał szansę nieoficjalnego debiutu w barwach klubu z Old Trafford już w najbliższą sobotę, gdy Manchester United zmierzy się towarzysko z australijskim Perth Glory.

Dyskusja