Getty Images

Agent Paula Pogby, Mino Raiola, w rozmowie z dziennikarzem radia talkSPORT, Jimem White’em, wziął w obronę swojego klienta oświadczając, że ten nie zasługuje na taką krytykę, jaką otrzymuje w ostatnich dniach w związku z chęcią opuszczenia Old Trafford, ponieważ nie “zrobił nic złego”.

Włoch stwierdził ponadto, że Manchester United od dawna wie, o zamiarach francuskiego pomocnika i wyraził nadzieję, że wszystkie strony dojdą niebawem do “satysfakcjonującego porozumienia” w tej sprawie.

– Zawodnik [Pogba] nie zrobił nic złego. Zawsze podchodzi do wszystkiego w sposób profesjonalny i z szacunkiem do drugiej strony. Klub zna jego pragnienia od dłuższego czasu – mówił Raiola.

– Wielka szkoda, że inni ludzie jedynie lubią krytykować, nie posiadając przy tym właściwych informacji. Jest mi także przykro, że klub [Manchester United] nie zajął żadnego stanowiska przeciwko takim zachowaniom. Miejmy jednak nadzieję, że wkrótce nastąpi satysfakcjonujące dla wszystkich stron rozwiązanie tej sytuacji – dodał.

W minionym tygodniu Raiola potwierdził, że Paul Pogba nosi się z zamiarem opuszczenia klubu z Old Trafford. Wcześniej zasugerował to sam piłkarz, gdy podczas jednej z kampanii promocyjnych w Azji, stwierdził że “chętnie podejmie się nowego wyzwania” w swojej karierze.

Zdaniem mediów największe zainteresowanie potencjalnym pozyskaniem Francuza mają wyrażać Real Madryt i Juventus.

Dyskusja