manutd.com

Zawodnicy Manchesteru United pod okiem sztabu szkoleniowego intensywnie trenują w australijskim Perth w ramach przygotowań do sezonu 2019/2020. Podopieczni Ole Gunnara Solskjaera codziennie odbywają po dwie sesje treningowe.

Norweski menedżer skupia się przede wszystkim nad poprawą kondycji fizycznej swoich zawodników, ponieważ wraz z Mike’iem Phelane’em właśnie o to mieli największe pretensje do swojego poprzednika Jose Mourinho, gdyż ich zdaniem drużyna była bardzo słabo przygotowana pod tym kątem do minionego sezonu.

W niedawno udzielonych wywiadach zarówno Marcus Rashford, jak i Scott McTominay oraz Juan Mata przyznali, że zespół już wygląda lepiej pod kątem fizycznym niż rok temu o tej samej porze. W kuluarach mówi się, że podczas treningów sprawnościowych i szybkościowych wszystkich na głowę bije nowy nabytek klubu z Old Trafford, Daniel James.

Pierwszy sprawdzian “Czerwonych Diabłów” przed nowym sezonem już w najbliższą sobotę  (13 lipca br.), kiedy to na Optus Stadium podopieczni Ole Gunnara Solskjaera zmierzą się z miejscową drużyną Perth Glory.

Dyskusja